«Школа». 1 серія

Ласкаво просимо в мій бложик, сьогодні ми глянемо пілотний епізод модного-молодьожного відчизняного серіалу «Школа».

О, я перепрошую, не «Школа», а «#Школа». Тіпа як гештеґ, поняли, тіпа ми такі йдем в ногу со врємєнєм, бо ці ж як діти обколються своїми інтернетами, як засядуть у своїх твітторах, ага.

Цей серіал теж зняв канал 1+1, але цього разу хотя б без Кокотюхи обійшлися.

Оскільки в мене час від часу бувають нормальні дорослі обов’язки, у мене сьогодні був вибір що дивитися — серію «Школи» чи серію «Батлстар Галактика» (бай зе вей, якшо ви хочете пост про нього, мої любі три читача, дайте знать). Надєюсь, ця важка жертва не буде марною. В любом случаї, у нас тут шось по-страшніше чим геноцид людства.

Перша серія начинається у звичайній київській квартирі. Мама нашої героїні Вероніки (не те шоб це важно, тому шо навряд чи ми з вами запам’ятаємо імена персонажів, давайте будєм реалістами) збирається на роботу, доки її донька ніяк не може встати, бо навєрно усю ніч сиділа в етіх ваших фейсбуках чи шо там щас молодьож робить. Робота горить, мама Вероніки йде сама будить доньку в її кімнату, але в неї набагато більші проблєми

Screenshot_8

ЇЇ ДОНЬКА ДИВИТЬСЯ АНІМЕ!

К тому же, Вероніка не встає, тому шо наковталася таблеток. Це все із-за цих інтернетів я вам кажу!

Але не переживайте, все з Веронікою буде нормально. Not today, Синій Кит! Це ж не «13 Причин Чому». Це «13 Причин Чому Хто-Небудь Добровільно Став Би Це Дивитися»

Нє, я — серйозно. Якшо вам хочеться нормальний серіал про школку, гляньте британський сітком Bad Education, він — хоть забавний.

Ок, хватить западопоклоннічества. Ми нарешті попадаємо у собсно звичайну київську школу, де у вбиральні два школоло навіщось обмазуються краскою.

Screenshot_9

А в коридорі директор каже завучці, що цьогоріч нікого на Олімпіаду з інгліша не пошле, бо все одно у них в школі одні бестолочі, які нічо не виграють. От це здоровий підхід до освіти я щітаю — сприймати освітні змагання,  наче ви — Північна Корея і скоро нова Олімпіада.

Screenshot_10

— Ми нічого більше не здатні зробити для вашої доньки.

— Чому?

— Її улюблений епізод Зоряних Війн — «Примарна Загроза». Медицина тут безсильна.

Назад у школі ще один наш герой (бай зе вей, «Плюси», плюсік вам за дайвьорсіті, перепрошую за каламбур) мусить іти до жіночої вбиральні, бо з чоловічої його виперли расисти.

Screenshot_11.png

К сожалєнію, там його застукує місіс Візлі й веде до директора, який його даже не ругає, бо він — єдина прилічна людина в цій школі.

Слєдуща сцена — це урок англійської і ми нарешті дізнаємося, навіщо Бівіс і Батгед обмазувалися краскою.

Screenshot_12

Щоб розіграти вчительку найбільш неубєдітєльною кровотечею з часів любого малобюджетного італійського горрору з 70-х. Про-тіп: ваші розіграші будуть переконливішими, якшо ви не будете тримати у руці банку з краскою. Але це серіал 1+1, тому канєшно же вона ведеться і у вчительки трапляється інфаркт. Сміхота!

Screenshot_13.png

(ахахахаха шо це таке? що це за кадр? ааа)

Ну, понімаєте, це тіпа такий тонкий соціальний коментар про врєд інтернетів і про те шо дітям ото тіки в інстограмах посидіть. Чому мені здається, шо сценарій писала пара сорокалєтніх тьоток?

Screenshot_14

Да, це реалістичне зображення побуту средньостатистичного випускника якогось там Драгопєда. Він без базару може дозволити собі цю модну квартиру в Києві.

Я відчула великий неспокій у Силі, ніби тисячі вчителів раптово почали гірко ридати біля екранів телевізорів.

Ладно, він не совсєм середньостатистичний випускник Пєда. Він — син директора цієї Школи і його драма в тому шо він працював у Штатах, але його звідти випхав Трамп. Чи шось таке. Він везе батька в лікарню, де в його машину врізається мама Вероніки.

Screenshot_15

(Нагадування: це кадр з серіалу на найбільшому телеканалі країни. Хтось це зробив. Комусь за це заплатили)

У лікарні директор школи уламує свого бесполєзного сина підмінити вчительку англійської, яку грець побив. Той нехотя погоджується, а неподалік маму Вероніки її подруга переконує найнятися в ту школу викладати, шоб бути поближче до доньки.

Screenshot_16

Реалістична репрезентація молодіжного сленгу.

Szenarystiv na mylo!!! kill yourself!!!

Ок, я зазвичай стараюся не дойобуватися до дітей за акторську гру, ну, тому шо вони — діти, але, господи, як же ця дівчина, яка типу блоґір, хуйово грає, серйозно, підіть на Ютуб, включіть любу серію, це даже неймовірно, це треба бачить.

Вобщем пока у всіх там сімейні й міграційні драми, хлопець блоґірки рішає впечатлить її ПАРКУРОМ!

Screenshot_17

сука, знімають вони, а стидно мені

Паркур! В 2к18! Ось що нравиться молодьожі! Шо там ще? Е…е…Лінкін Парк? Емо? Меми? Беверлі-Гіллз?

Серйозно, єслі в наступних трьох серіях ніхто не буде дивитися версус, мій suspension of disbelief зовсім загнеться.

Кароч, під час самої жалюгідної попитки в паркур в історії (ну, як паркур, чувак тіпа поперестрибував зі ступєньки на ступєньку під тіпа круту музику) малолітній далбойоб чуть не кидається під машину сина директора, але к сожалєнію з ними усіма все гаразд. Всесвіт старається прикінчити цих дітей.

В кінці серії всі навіщають в лікарні вчительку англійської. Дві школоти, які її до цього довели, даже, предлагають приглянути за її котєйкою, поки вона хворіє. Вчителька дякує їм і вручає хлопцям ключі. Казалось би, можна й заканчувать серіал на цій wholesome ноті, однак виявляється, шо все це лише хитрий план шоб получить на кілька днів вільну квартиру для вечірок.

Ці діти — жахливі, аморальні покидькиі я хочу шоб вони померли. Серйозно, вони — це чисте зло. Ок, усі підлітки хуові, ну, а чо, такий вік, але це… це просто рівень лиходіїв.

Нахуй цих персонажів, вони всі — ужасні люди, крім, хіба шо директора (кіт вчительки з англійської — теж, мабуть, норм чувак, але це не точно). Чого мені як глядачу переживать за будь-якого з цих мудаків? В тому ж Бед Едьюкейшн діти теж були мудаками час від часу, але ніхто з них не поводився як холоднокровний психопат. Це що приквел до «Королівської Битви»?

Вобщем такі діла. Я не буду розбирати «Школу» по серіям тому шо навідміну від  «Катерини» в ньому дохуїща серій, одначе я, мабуть, виберу ще парочку самих інтересних і напишу, як цей серіал тримається після першої серії.

До біса дітей

 

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s